O nas

Kim jesteśmy

O firmie STANEX-BUD

Firma STANEX-BUD istnieje na rynku od 1993r. Wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia domów, biur, lokali użytkowych i mieszkań. Przystosowujemy również łazienki i inne pomieszczenia dla osób niepełnosprawnych z dofinansowaniem przez PFRON. Opierając swoją pracę na wieloletnim doświadczeniu, potrafimy zrealizować każde zamówienie: od projektu po wykonawstwo. Wysoka jakość proponowanych przez nas usług oraz stosowanie najnowszych technologii pozwalają nam zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Jak wygląda współpraca?

Współpraca z firmą STANEX-BUD opiera się na kompleksowości oferowanych usług i wysokiej jakości wykonywanych prac!

quality-control

Wysoka jakość usług

Naszym celem jest oferowanie jak najwyższej jakości usług i ułatwienie całego procesu. Realizujemy każde zamówienie od projektu po wykonastwo.
discount

Niskie ceny materiałów

Materiał zakupiony u nas
dostarczamy i wnosimy na budowę gratisowo. Obliczanie ilości, domawianie czy wymiana uszkodzonego materiału również jest po naszej stronie.

express-delivery (2)

Ułatwienie procesu

Materiał podstawowy, materiał wykończeniowy, profesjonalne doradztwo i usługa. Obsługa gwarancji i reklamacji – wszystko w jednym miejscu.

checklist

Przejrzystość współpracy

Po bezpłatnym spotkaniu sporządzamy bardzo dokładny kosztorys ofertowy (od kilkunastu do ponad 100 pozycji z cenami jednostkowymi za każdą usługę), który zawiera również ceny materiałów podstawowych. Jeżeli wymaga tego sytuacja, wykonujemy też kosztorysy z KNR.

Wspólpraca

Co oferujemy?

Wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia. W swojej ofercie mamy również sprzedaż materiałów bodowlano-instalacyjnych oraz wykończeniowych typu stolarka drzwiowa, podłogi, płytki, urządzenia sanitarne, meble łazienkowe itp. Wspólpracując z nami, masz pewność:

Celem naszej polityki jakości jest zaoferowanie klientom usług o najwyższej jakości. Miernikiem uzyskania tych oczekiwań jest przede wszystkim satysfakcja klienta oraz zadowolenie pracowników firmy STANEX-BUD z dobrze zrealizowanego zadania.

Nasze usługi

Firma remontowo-budowlana STANEX-BUD oferuje kompleksowe usługi z zakresu wykończenia wnętrz. W swojej ofercie mamy również sprzedaż materiałów bodowlano-instalacyjnych oraz
wykończeniowych.

Wykończenia

Oferujemy kompleksowe wykończenia na podstawie projektów, wizualizacji lub uzgodnień z klientem.

Kapitalne remonty

Adaptacje, modernizacje, przebudowy mieszkań, domów, poddaszy oraz lokali użytkowych. Kompleksowe zaplanowanie i wykonanie prac budowlanych, instalacyjnych, elektrycznych, montażowych, malarskich itp.

Likwidacja barier

Likwidacja barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych w domu lub mieszkaniu w celu zapewnienia im komfortu poruszania się.

Biuro

Przez wieloletnie działanie na rynku, udało się nam przekonać odbiorców do naszej firmy, dlatego większość zleceń realizujemy z polecenia naszych klientów. Nasi fachowcy doradzają również, co zrobić w tzw. „trudnych sytuacjach”. W celu udzielenia szczegółowych informacji i wyceny planowanych przedsięwzięć prosimy o kontakt z naszą firmą.

Sklep Stanex-Bud